Berqnet Firewall
Güvenlikte Yüksek Performans

Berqnet Firewall Fiyat ve Teklif

Vira BT, Berqnet Firewall ile işletmenizin dijital sınırlarını güçlü ve güvenilir bir şekilde koruyan bir güvenlik duvarı çözümüdür. Yüksek performansı, gelişmiş özellikleri ve kolay yönetilebilirliğiyle Berqnet Firewall, siber tehditlere karşı etkili bir savunma sunar. Tüm ağınızı tek bir platformdan kolaylıkla yönetin, siber güvenliğinizi modern yöntemlerle inşa ederken KVKK'ya ve 5651 sayılı kanuna uygun şekilde yasal yükümlülüklerinizi yerine getirin!

Gelişmiş Tehdit Algılama

Berqnet Firewall, güçlü bir tehdit algılama sistemi ile ağınızdaki potansiyel riskleri anında tespit eder ve önler.

Kapsamlı Güvenlik Duvarı

Çift yönlü güvenlik duvarı özellikleri sayesinde, gelen ve giden trafiği etkili bir şekilde kontrol eder, zararlı içeriklere karşı filtreleme sağlar.

Yüksek Performans

Berqnet Firewall, yüksek hızlı veri işleme kapasitesi ile ağınızın performansını düşürmeden güvenlik sağlar.

Türk Lirası fiyatlar

Beqnet yerli AR-GE ile geliştirilmiş olup satış fiyatları da TL üzerinden belirlenmektedir. Bu sayede, değişken döviz kurlarına karşı maliyetleri güvence altına alır.

 
Berqnet Firewall Fiyat Teklifi Al
Siber Güvenlik ve Ağ Yönetiminin Geldiği

En Son Nokta: SASE

Berqnet SASE platformu, iş süreçlerinizi kolaylaştıran bir dizi bileşene sahiptir:

Güvenli İnternet Erişimi:

Tüm şube ve kullanıcıların internet erişimi merkezi bir noktadan sağlanır. Firewall, Web filtre, IPS, Gateway Antivirus gibi güvenlik servisleriyle kurum ağı siber saldırılara karşı güven altına alınır.

SD-WAN:

SD-WAN, şubeler arasında güvenli bağlantılar sağlayarak standart internet hatlarını etkin bir şekilde kullanır, MPLS çözümlerine alternatif bir ağ çözümü sunar.

Sıfır Güven Yaklaşımı (ZTNA):

Kullanıcıların ve cihazların ağa erişim izni verilmeden önce çeşitli doğrulamalardan geçtiği ZTNA, kurum ağını daha güvenli hale getirir.

Merkezi Yönetim:

Tüm sistem merkezi bir arayüzden yönetilir. Yasal kayıt tutma özelliği ile internet kullanım kayıtları 5651 Sayılı Kanun’a uygun şekilde merkezi olarak tutulur.

Güvenlik:

Tüm noktalardaki internet erişimi merkezi bir platformdan sağlanır. Firewall, Web filtre, Gateway Antivirus gibi güvenlik servisleri kullanılarak kurum ağı siber tehditlere karşı korunur.

Yönetim:

Tüm sistemin yönetimi merkezi bir arayüzden gerçekleştirilir. Şube ağlarının kurulumu ve yönetimi süreçleri otomatikleştirilir, Timus yapay zekasıyla desteklenir.

Berqnet Firewall Fiyat ve Teklifler

Vira Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri AŞ.

Firmanızın donanım ihtiyaçları firewall ihtiyaçları uç nokta koruması yazılım lisansları için buradayız.

Berqnet Firewall ile işletmenizin güvenliğini sağlamak için hemen harekete geçin! Berqnet Firewall Güvenlik Duvarı'nın sunduğu avantajları keşfetmek, ihtiyaçlarınızı değerlendirmek, fiyat teklifi almak ve detaylı bilgi için;

Bize 0850 441 21 13 numaralı telefondan, destek@virabt.com mail adresinden ya da İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ssağladığımız satış öncesi ve sonrası destekler ile %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.