Palo Alto Firewall
Güvenlikte Yeni Standart: Palo Alto Firewall Firewall ile Tanışın!

Palo Alto Firewall Firewall Özellikleri

Vira olarak, işletmenizin dijital güvenliğini zirveye çıkarmak, verilerinizi korumak ve
siber tehditlere karşı güçlü bir savunma oluşturmak için size özel çözümler sunuyoruz.

Palo Alto Firewall ile Gelişmiş Tehdit Algılama

Palo Alto Firewall'un geniş tehdit veritabanı ve yapay zeka destekli algılama sistemi ile en yeni ve karmaşık siber tehditlere karşı etkili bir koruma sağlanır.

Kullanıcı Dostu Arayüzüyle  Palo Alto Firewall

Palo Alto Firewall Firewall'un kullanıcı dostu arayüzü, ağ yönetimini basitleştirir, kuralları kolayca özelleştirmenize olanak tanır ve güvenlik durumunu anında gözler önüne serer.

Çok Katmanlı Güvenlik

Palo Alto Firewall Firewall, güvenlik duvarının yanı sıra SSL decryption, IPS, antivirüs koruması ve URL filtreleme gibi katmanlarla kapsamlı bir güvenlik sağlar.

Palo Alto Firewall Devrimi Yüksek Performans

Palo Alto Firewall Firewall, yüksek performanslı işlemcileri ve optimize edilmiş veri transferi ile ağınızın hızını artırır, veri akışını kontrol altında tutar.

 
Palo Alto Firewall Fiyat Teklifi Al

Palo Alto Firewall Firewall Fiyat ve Teklifler

Vira Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri AŞ.

Firmanızın donanım ihtiyaçları firewall ihtiyaçları uç nokta koruması yazılım lisansları için buradayız.

Palo Alto Firewall Firewall ile işletmenizin güvenliğini sağlamak için hemen harekete geçin! Palo Alto Firewall Güvenlik Duvarı'nın sunduğu avantajları keşfetmek, ihtiyaçlarınızı değerlendirmek, fiyat teklifi almak ve detaylı bilgi için;

Bize 0850 441 21 13 numaralı telefondan, destek@virabt.com mail adresinden ya da İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ssağladığımız satış öncesi ve sonrası destekler ile %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.