Sophos Firewall
Güvenlikte Yeni Standart: Sophos Firewall ile Tanışın!

Sophos Firewall Özellikleri

Vira olarak, işletmenizin dijital güvenliğini zirveye çıkarmak, verilerinizi korumak ve
siber tehditlere karşı güçlü bir savunma oluşturmak için size özel çözümler sunuyoruz.

Sophos Firewall ile Gelişmiş Tehdit Algılama

Sophos Firewall'un geniş tehdit veritabanı ve yapay zeka destekli algılama sistemi ile en yeni ve karmaşık siber tehditlere karşı etkili bir koruma sağlanır.

Kullanıcı Dostu Arayüzüyle  Sophos Firewall

Sophos Firewall'un kullanıcı dostu arayüzü, ağ yönetimini basitleştirir, kuralları kolayca özelleştirmenize olanak tanır ve güvenlik durumunu anında gözler önüne serer.

Çok Katmanlı Güvenlik

Sophos Firewall, güvenlik duvarının yanı sıra SSL decryption, IPS, antivirüs koruması ve URL filtreleme gibi katmanlarla kapsamlı bir güvenlik sağlar.

Sophos Firewall Devrimi Yüksek Performans

Sophos Firewall, yüksek performanslı işlemcileri ve optimize edilmiş veri transferi ile ağınızın hızını artırır, veri akışını kontrol altında tutar.

 
Sophos Firewall Fiyat Teklifi Al

Sophos Firewall Fiyat ve Teklifler

Vira Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri AŞ.

Firmanızın donanım ihtiyaçları firewall ihtiyaçları uç nokta koruması yazılım lisansları için buradayız.

Sophos Firewall ile işletmenizin güvenliğini sağlamak için hemen harekete geçin! Sophos Firewall Güvenlik Duvarı'nın sunduğu avantajları keşfetmek, ihtiyaçlarınızı değerlendirmek, fiyat teklifi almak ve detaylı bilgi için;

Bize 0850 441 21 13 numaralı telefondan, destek@virabt.com mail adresinden ya da İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ssağladığımız satış öncesi ve sonrası destekler ile %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.