Hakkımızda
Vira Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri

Biz Kimiz ? ?? ???

Vira Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak bilgi güvenliği alanında uzun yıllardır tecrübeli olan uzman satış ve teknik kadromuzla ilk günkü heyecanımızı içimizde barındırarak, günümüz teknolojilerine uygun, işlevselliğe önem veren ve en önemlisi kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmet tedarikinizi kolaylaştıracak projeler üretmekteyiz.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağı ve dijitalleşen dünya ile işletme verilerinin güvenliği odak noktası haline gelmiştir. Alanında öncü iş ortaklarımız sayesinde veri güvenliğinizi ve olası güvenlik açıklarını ortadan kaldırmayı sağlayacak çözümleri sunmaktayız.

Projelendirme

IT personellerinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkatlice dinleyerek, bu talepleri karşılayacak en uygun maliyetli çözümler ile size özel projeler üretmekteyiz.

Satış Sonrası Destek

Konumlandırmasını yaptığımız ürünler ile ilgili sonrasında sizi yalnız bırakmayarak ihtiyacınız olduğunda gerekli satış sonrası desteğini memnuniyetle sağlamaktayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İlk günkü heyecanımız ve istediğimiz ile yaklaştığımız her müşterimizin satış öncesi ve sonrası desteklerimiz sayesinde memnuniyetlerini üst düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz.

Sosyal Sorumluluk

Yaşamımızı sürdürdüğümüz çevreye ve topluma her zaman duyarlı yaklaşma prensibini benimsemiş, sosyal sorumluluk projelerinde yerini almış ekibimiz ile birlikte tüm iş ortaklarımıza örnek olmayı amaçlamaktayız.