Bitdefender Enterprise Cybersecurity

Dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcı

Geleneksel koruma yöntemlerini bir kenara bırakın. Firmalar ve kurumlar için geliştirilen yeni nesil uç nokta güvenlik çözümleri ile tanışın.

Makine öğrenme algoritması, gelişmiş sezgisel tarama gibi yapay zeka unsurlarını da koruma teknolojilerine ekleyerek Bitdefender, geleneksel antivirüs çözümlerinin bir adım önünde yer almaktadır. Kullandığı farklı mimari ve eşsiz teknolojileriyle tüm ölçekteki firmalar için daha hızlı ve etkili koruma sağlayan güvenlik çözümüdür.

 

En iyi Koruma, En iyi Performans

Bağımsız test kuruluşları tarafından yapılan güvenlik testlerinde hep ilk sırada

Tek Konsol, Tek Yönetim

Tüm altyapılar için tasarlanmış basit ve kullanışlı tek bir merkezi yönetim konsolu

Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı

Geleneksel uç nokta koruma çözümlerine göre daha düşük sistem kaynağı tüketimi

Bitdefender GravityZone Teknolojisi

Katmanlı Endpoint Koruması

 

Makine öğrenme algoritması, sezgisel tarama, kötü amaçlı yazılım engellemesi karantina ve yok etme gibi koruma basamakları sayesinde tüm uç noktalar için katmanlı koruma sağlamaktadır.

Bulut ve On-Premise Yönetim Konsolu Seçeneği

Tüm altyapı yönetiminizi kolaylıkla tek bir noktadan yapabileceğiniz yönetim konsolu için ekstra maliyet gerektirmeden bulut ve on premise kurulum seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Global Koruma Ağı

 

Yaklaşık olarak günlük 11 milyar güvenlik sorgusuna saniyeler içerisinde cevap vererek, Dünya’nın herhangi bir yerinde yeni çıkmış tehditlere karşı bile hızlıca aksiyon alır.

Erişilmez Performans

 

Eşsiz teknolojileri sayesinde optimize edilmiş olarak düşük sistem kaynağı kullanan ç özüm, diğer güvenlik sağlayıcılarının aksine %30’a yakın performans artışı sağlamaktadır.